Parapijos teritorija

Mes žinome, kad, mūsų žemiškosios padangtės būstui suirus, mūsų laukia Dievo pastatas, ne rankomis statyti amžinieji namai danguje. 2 Kor 5, 1

Rytinė riba: Neries upe nuo Salių upeliuko iki Nemuno santakos.
Pietinė riba: Nemuno upe nuo santakos iki Lampėdžių šilo vakarinio krašto.
Vakarinė riba: Lampėdžių šilo vakarinis kraštas, Lampėdžio ežeru į šiaurės rytus iki Ežero g. (Raudondvario parapija). Ežero g., Raudondvario pl., iki įkalnės.
Šiaurės vakarinė riba: Šlaitu į rytus, Kalnų g. (abi pusės), Dangės g., (nr. 1 - 31 ir 2 - 18), toliau šlaitu su Šilainių parapija, Domeikavos parapija iki Salių upeliuko. Salių upeliuku iki Neries upės.
Kauno miesto gatvės: Aldonos g., J.K. Aleksų g., Algimanto g., Apvijų g., Ariogalos g., Atramos g., Aukuro g. Babtų g., Bajorų g., Bartuvos g., Batniavos g., Betygalos g., Bijūnų g., Brastos g., Dangės g. (nr..2 - 18 ir 1 - 31), Degtukų g., Dygūnų t., Demokratų g., Dovinės g., Dubysos g., rytinė pusė), Erdvilo g., Eržvilko g., Ežero g., A. Fromo – Gužučio g., Gargždų g., Gervių g., Gintaro g., Girulių g., Goštautų g., Griežlių t., Griniaus g., Inkaro g., Jovarų g., Juodaičių g., Juodkrantės g., Jurbarko g., Jūratės g., Jūros g., Jūžintų g., Kalnų g., Kaniūkų g., Kaniūkų I, II, III, IV g., Kąstyčio g., Kėdainių g.(nr.1 - 21 ir 2 - 10)., Kelmės g., Kernavės g., Koklių g., A. Kriščiukaičio g., Kriūkų g., Kulautuvos g., Kulvos g., Kurapkų t., Kuršėnų g., Klaipėdos g., Kvėdarnos g., Lampėdžių g., Linkuvos g. (apačioje), Linkmenų g., Linksmoji g., Lopšelio g., M. Mažvydo g., Mėsininkų g., Meškauogių t, A.Miškinio g., Mokyklos g., Mūšos g., J.Naujalio g., Neries krantinės g., Neringos g., Nidos g., Pagėgių g., Panerių g., Patrimpo g., Pelenėlių t., Pelėžirnių t. (nr. 1- 81 ir 2 - 42), Pikulo g., Pipirlapių t., Pirmūnų g., Platelių g., Plungės g., Radvilų Dvaro g., Ragučio g., Ramygalos g., Raudondvario pl., Raudondvario I, II, III, IV, V, VI, VII-sis takas, Rausvės g., Riešės g., Romuvos g., Rūgštynių t., Sąjungos a., Seredžiaus g., Skaudvilės g., Skirgailos g., Skirmanto g., Skirsnemunės g., Snaigių g., Strėvos g., Spanguolių g., Spindulių g., Stanaičių g., A. Strazdo g., A. Stulginskio g., Stumbražolių t., Širdažolių t., Šešupės g., Šilalės g., Švyturio g., Tauragnų g., Tilžės g., Tekstilininkų g., Varnių g., Veliuonos g., Veršvos g., Vežėjų g., Vidurinė g., J.Vienožinskio g., Vilkijos g., Vytauto g., Vytenio g., Vyžuonos g., Zūbiškių g., Žagarės g., Žalčialunkių t., Žemaitkiemio g.
Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapija ribojasi su Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos, Šventosios Dvasios, Šv. Jono Pauliaus II - ojo, Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės ir Domeikavos Lietuvos kankinių parapijomis.