Parama

Kiekvienas tegul aukoja, kaip yra širdyje nutaręs, ne gailėdamas ar tarsi verčiamas, nes Dievas myli linksmą davėją.

2 Kor 9, 7

Tikėjimas Kristumi mus ragina būti tais, kurie dalijasi viskuo, ką turi! Todėl mūsų parapijos bendruomenė yra nuolatos pasirengusi pagal galimybes suteikti paramą stokojantiems. Jei pažįstate Vilijampolėje gyvenančių žmonių, kuriems reikalinga kokia nors pagalba ar parama, susisiekite su mumis ir mes ieškosime būdų, kaip padėti.
Mūsų parapijos bendruomenės veikla galima tik dosnių žmonių dėka. Labai prašome paremti mūsų parapijos iniciatyvas, prisidėti prie Evangelijos skelbimo, gailestingumo darbų, darbuotojų išlaikymo, neišvengiamų išlaidų patalpų remontams.
Iš anksto dėkojame už Jūsų dosnumą!
Už parapijos rėmėjus ir aukotojus meldžiamės kiekvieną pirmąjį mėnesio trečiadienį, 18 val. Šv. Mišiose!

Paaukoti galite šiais būdais:
  • Prisidėti prie rinkliavos kiekvieną sekmadienį Šv. Mišių metu.

• Palikti auką atėjus į parapijos raštinę, Panerių g. 72, Kaunas.

• Pervesti pasirinktą sumą į parapijos banko sąskaitą; Bankas: ARKU kredito unija, sąskatos numeris: LT305010800014000060

• Skirti parapijai 1,2 % savo pajamų mokesčio;
    • Prisijunkite prie Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) paspaudę šią nuorodą: Elektroninio deklaravimo sistema - EDS (vmi.lt)

• Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tuomet kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.

• Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

• Skiltyje "Forma elektroniniam pildymui" spauskite ant mėlyno žemės rutulio paveikslėlio.

• Spauskite "Pradėti" ir Gavėjo paieškos laukelyje įveskite parapijos pavadinimą: "Kauno Šv. Juozapo parapija" arba parapijos kodą: 191142957

• Mokesčio paskirtis: parapijai

• Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,2

• Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio (savo nuožiūra pasirinkite metus)

• Spauskite "išsaugoti" ir patikrinkite ar suvesti duomenys teisingi.

• Spauskite "formuoti prašymą"

• Spauskite "Pateikti"