Gailestingumo darbai

Nes aš buvau išalkęs, ir jūs mane pavalgydinote, buvau ištroškęs, ir mane pagirdėte, buvau keleivis, ir mane priglaudėte, buvau nuogas – mane aprengėte, ligonis – mane aplankėte, kalinys – atėjote pas mane.

Mt 25, 35-36

Šv. Juozapo dušelis

Parapijiečiai, neturintys galimybės reguliariai nusiprausti, gali tai padaryti kiekvieną penktadienį nuo 16.00 iki 17.30 val. Sutarus iš anksto, galima ateiti nusiprausti ir kitu metu. Norintys pasinaudoti šia galimybe gali teirautis parapijos raštinėje, Panerių g. 72, arba skambinti į išklausymo liniją: 8606 17 077; Norėdami paremti "Šv. Juozapo dušelio" iniciatyvą, galite padovanoti prausimosi priemonių, rankšluosčių, palikti piniginę auką raštinėje arba pervesti auką į parapijos banko sąskaitą (žr. skiltį "Kontaktai".)

Šv. Juozapo išklausymo tarnystė

Parapijos savanoriai pasirengę išklausyti ir kartu ieškoti atsakymų ir sprendimų. Galima susitikti asmeniniam pokalbiui arba paskambinti nurodytu laiku. Norintys savanoriauti išklausymo tarnystėje, susisiekite su Egle Kriaučiūniene, tel. nr. 8 606 17 077

Šv. Juozapo parapijos vaikų orumo rėmimo programa

Šv. Juozapo vaikų orumo rėmimo programos dalyviai dėka parapijiečių dosnumo turi galimybę kiekvieną mėnesį pasipildyti mobilaus telefono sąskaitą, nemokamai apsikirpti kirpykloje, pasipildyti mėnesinį viešojo transporto bilietą. Jiems taip pat sudaroma nemokama galimybė dalyvauti krikščioniškoje vaikų vasaros stovykloje, nuperkami reikalingi daiktai, rūbai. Sekmadieniais, pagal galimybes, vaikai turi popietinius užsiėmimus.
Galintys paremti "Šv. Juozapo parapijos vaikų orumo rėmimo programą", palikite piniginę auką raštinėje arba perveste auką į parapijos banko sąskaitą (žr. skiltį "Kontaktai".) Laukiame ir išradingų bei vaikus mylinčių savanorių, kurie galėtų sekmadieniais skirti kelias valandas laiko prasmingai pabūti su programos vaikais. Norintys prisijungti arba žinantys, kam reikalinga pagalba, susisiekite su Egle Kriaučiūniene, tel. nr.: 8 606 17 077

Šv. Juozapo krepšelis

Šv. Juozapo krepšelio iniciatyva - tai galimybė pagelbėti parapijos stokojantiems žmonėms maisto produktais, vaistais, reikalingais buities daiktais. Šv. Juozapo krepšelis prisipildo kiekvieną penktadienį ir pasiekia apie 80 stokojančių parapijiečių. Krepšelius pripildome "Maisto bankas" akcijų, dosnių parapijiečių ir šaunių savanorių dėka.
Galintys paremti "Šv. Juozapo krepšelio" iniciatyvą, palikite piniginę auką raštinėje arba perveste auką į parapijos banko sąskaitą (žr. skiltį "Kontaktai".) Labai laukiame savanorių, galinčių penktadieniais atvežti maisto produktus, juos sukrauti, supakuoti. Norintys prisijungti arba žinantys, kam reikalinga pagalba, susisiekite su Egle Kriaučiūniene, tel. nr.: 8 606 17 077